Elfogadom
Hungarian

Job

Nyitott pozíciók:

YBell Master Instruktor

Szívesen lennél egy Ausztráliában már bizonyított új funkcionális eszköz hazai Master Instruktora az R-med-nél?

A TRX, TriggerPoint, TOGU rendszerei után egy új, ígéretes rendszer – a YBell – hazai bevezetésére kaptunk megtisztelő megbízást.
Bővebben a YBell-ről itt tájékozódhatsz >>

Amennyiben megfelelő alapképzésekkel rendelkezel, professzionális módon használod/tanítod a Kettlebell-t, valamint tisztában vagy a funkcionális edzések elméleti, gyakorlati hátterével, légy az R med Akadémia – YBell – hazai Master Instruktora.

Előnyök:

  • Szakmai elismerés, presztízs, nemzetközi kapcsolatok

  • Üzleti részesedés az oktatási és forgalmazási bevételekből

  • Szakmai fejlődési lehetőség (új integrált képzési rendszer)

Amennyiben szeretnél jelentkezni a YBell Master Instruktori pozíciónkra, kérjük küldd el nekünk szakmai önéletrajzod és motivációs leveled az alábbi címre: job@r-med.com

Pénzügyi asszisztens állás

Ha érdekel a webáruházak világa, és szeretnél egy szuper csapat tagja lenni egy dinamikusan fejlődő, családias hangulatú vállalkozásnál, akkor nálunk a helyed! Az R-med csoport a hazai professzionális sportfejlesztés, oktatás, és eszközforgalmazás egyik meghatározó szereplője Nevünkhöz kötődik számos nemzetközi siker és elért rendszer, mint a TRX, a TriggerPoint és számos egyedülálló sportprogram fejlesztése, bevezetése. Légy tagja a csapatnak és tapasztald meg közvetlenül egy modern, innovatív cég alkotó életét, folyamatait.

Itt találsz rólunk információt: Weboldalunkon illetve facebook oldalainkon: R-med Webáruház | TRX Hungary

Mik lesznek a feladataid:

-az iroda, az üzlet és a webáruház mindennapi tevékenységéhez szükséges feladatok -koordinálása és ellátása
-számlázás, fizetési határidők nyomon követése
-megrendelések feldolgozása, dokumentálása
-kapcsolattartás a cég ügyfeleivel
-értékesítési folyamat támogatása
-árubeszerzés
-ad-hoc feladatatok

Amit kínálunk:

-versenyképes fizetést
-családias környezetet
-betanítást biztosítjuk
-változatos feladatokat kapsz.
-ötleteidre, gondolataidra nyitottak leszünk.

Téged keresünk, ha:

-Felsőfokú végzettséged van (vagy folyamatban van)
-hasonló területen 3+ éves munkatapasztalattal rendelkezel
-magas szintű MS Office ismereteid vannak (kiemelten az Excel)
-tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt
-szereted a rendet és a rendezettséget, mind a fájlok között, mind a munkádban
-szeretsz és képes is vagy pörgős munkatempóval dolgozni hosszú távon is
-Ha tudsz és akarsz is velünk együtt, csapatban dolgozni és a közös célért küzdeni

Előnyt jelent ha:

-érdeklődsz a sport és sportszerek iránt
-vállalatirányítási rendszer ismerete
-hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye, ideje:

Irodánk címe: 1133 Budapest, Tisza utca 18.

munkaidő: hétfőtől péntekig reggel 9-től 17:30-ig